Export to ExcelExport to WordExport to HTML
Nume Stud
Grupa
Anul
Specializare
An Univ
Sit Incep An
Sit Sf An
Loc Lic
Liceu
Zugrăvescu I. Ionel-Cosmin 9101 I IEC 20/21 Admis      
Zmărăndache F.D. Iosif-Daniel 9203 II EIA 20/21 Promovat   CRAIOVA Colegiul Național Nicolae Titulescu
Zorlescu T. Marian-Claudiu 9504 V SEC 20/21 Admis   DRĂGĂNEȘTI-OLT Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu
Zímța C. Ion 9207 II EM 20/21 Promovat   FILIAȘI Liceul Industrial
Zlătescu L. Marius-Valentin 9107 I EM 20/21 Admis      
Zmăranda G. Constantin-Ionel 9410 IV EM-FR 20/21 Promovat   RÎMNICU-VÎLCEA Grupul Școlar Henri Coandá
Zidaru I. Andrei-Alexandru 9402 IV ISE 20/21 Promovat   STOINA Grupul Școlar Industrial
Zidaru C. Virginia-Alina 9101 I IEC 20/21 Admis      
Zamfir M. Mihai-Alexandru 9407 IV EM 20/21 Promovat   BALȘ Liceul Teoretic "Petre Pandrea"
Zaric Mile 9208 II IAE 20/21 Promovat      
Zăinescu I. Costin-Florentin 9107 I EM 20/21 Admis      
Voinea V. Bogdan-Constantin 9110 I EM-FR 20/21 Admis      
Voinic G. Eugenia-Corina 9502 V SEI 20/21 Admis   SLATINA Colegiul Național Ion Minulescu
Zaharia R.-I. Bogdan-Nicolae 9503 V SCIA 20/21 Admis   BUZĂU Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balaș Soter
Voicu I. Andrei-Daniel 9602 VI SEI 20/21 Promovat   SLATINA Colegiul Național Ion Minulescu
Voinea N. Daniel-Gabriel 9103 I EIA 20/21 Admis      
Voinea D. Mihai-Valentin 9101 I IEC 20/21 Admis      
Voicu V.M. Răzvan-Victor 9303 III EIA 20/21 Promovat   CRAIOVA Liceul Teoretic Tudor Arghezi
Voican I. Ionuț-Adrian 9101 II IEC 20/21 Admis      
Voica S. Florentin 9207 II EM 20/21 Promovat   COSTEȘTI Grupul Școlar Agricol
Vlaicu N. Mihai 9604 VI SEC 20/21 Promovat   BALȘ Liceul Teoretic "Petre Pandrea"
Vlădoiu C. Constantin-Adrian 9107 I EM 20/21 Admis      
Vîță G. Doina-Mihaela 9102 I ISE 20/21 Admis      
Vlad D.M. Mara-Ioana 9102 I ISE 20/21 Admis      
Vlad M. Ion-Ionuț 9108 I IAE 20/21 Admis      
Vlad R. Mihaela 9303 III EIA 20/21 Promovat   BUZĂU Colegiul Economic
Vlad V. Eugen-Gabriel 9501 V CECESE 20/21 Admis   SLATINA Colegiul Tehnic Alexe Marin
Vladu D. Cristina-Constanța 9307 III EM 20/21 Promovat   CRAIOVA Grupul Școlar IC.M. Nr.2
Vîslan C. Ionuț-Alexandru 9203 II EIA 20/21 Promovat   BUZĂU Colegiul Național M. Eminescu
Vîlcu V.V. Alexandru-Daniel 9203 II EIA 20/21 Promovat   FOCȘANI Colegiul Tehnic Ion Mincu
Vîlculescu A. Andrei 9501 V CECESE 20/21 Admis   RÎMNICU-VÎLCEA Colegiul Tehnic Energetic
Vîlea N. Florin-Gabriel 9505 V IEAPMM 20/21 Admis   SLATINA Colegiul Economic P.S. Aurelian
Vîlcea D. Gabriel-Cristian 9101 I IEC 20/21 Admis      
Vișan F.A. Daniel-Florin 9307 III EM 20/21 Promovat   SLATINA Colegiul Național Vocațional N. Titulescu
Vîlcică M. Florin-Cosmin 9107 I EM 20/21 Admis      
Vizantie V. Vicențiu-Claudiu 9505 V IEAPMM 20/21 Admis   IANCU JIANU Liceul Tehnologic
Veleanu C. Aurel-Marinel 9207 II EM 20/21 Promovat   CRAIOVA Grupul Școlar Traian Demetrescu
Velicu L. Ion-Oliver 9107 I EM 20/21 Admis      
Vieru S. Gheorghe-Adrian 9601 VI CECESE 20/21 Promovat   FILIAȘI Grupul Școlar Dimitrie Filișanu
Vinerean Ș.T. Radu-Ștefan 9501 V CECESE 20/21 Admis      
Vătășoiu B. Bădiță-George 9401 IV IEC 20/21 Promovat   SLATINA Colegiul Național Vocațional N. Titulescu
Vălu D. Ionuț-Florin 9410 IV EM-FR 20/21 Promovat   SLATINA Grupul Școlar Industrial Metalurgic
Vărgatu I. Cosmin-Florin 9504 V SEC 20/21 Admis   STREHAIA Grupul Școlar Matei Basarab
Vâlceanu I. Ionel-Lucian 9303 III EIA 20/21 Promovat   CRAIOVA Grupul Școlar George Bibescu
Văduva S. Luiza-Cristina 9201 II IEC 20/21 Promovat   TURCENI Grupul Școlar Industrial Energetic
Văduvescu N. Gabriel-George 9501 V CECESE 20/21 Admis   TURCENI Grupul Școlar Industrial Energetic
Văduvescu N. Ionuț-Cristian 9301 III IEC 20/21 Promovat   TURCENI Grupul Școlar Industrial Energetic
Văduva S. Maria-Ionela 9201 II IEC 20/21 Promovat   TURCENI Grupul Școlar Industrial Energetic
Văduva D. Laurențiu 9107 I EM 20/21 Admis      
Văduva I. Ion 9302 III ISE 20/21 Promovat   CRAIOVA Colegiul Tehnic Ion Mincu
Vasiluță P. Constantin-Iulian 9602 VI SEI 20/21 Promovat   TURCENI Grupul Școlar Industrial Energetic
Vasilescu N. Alexandru-Dan 9602 VI SEI 20/21 Promovat   SLATINA Liceul Industrial
Vasilescu A.D. Ioan-Damian 9302 III ISE 20/21 Promovat   SLATINA Colegiul Economic P.S. Aurelian
Vasile V. Adrian-Andrei 9407 IV EM 20/21 Promovat   CRAIOVA Colegiul Național Nicolae Titulescu
Vaicăr G. Marius-Ștefan 9102 I ISE 20/21 Admis      
Vancea N. Vicențiu-Marius 9202 II ISE 20/21 Promovat   AMĂRĂȘTII DE JOS Liceul Teoretic
Vanvu G. Alexandru 9101 I IEC 20/21 Admis      
Vasile V. Andrei-Vasile 9407 IV EM 20/21 Promovat   RÎMNICU-VÎLCEA Colegiul Național Al. Lahovari
Ursuleț M. Ionuț-Răzvan 9107 I EM 20/21 Admis      
Urlan G.-L. Ștefan-Laurențiu 9408 IV IAE 20/21 Promovat   SLATINA Colegiul Național Vocațional N. Titulescu
Urdeș I.I. David-Georgian 9201 II IEC 20/21 Promovat   CRAIOVA Colegiul Național Economic Gh. Chițu
Urdă N. Alexander-Cosmin 9602 VI SEI 20/21 Promovat   CRAIOVA Colegiul Național Economic Gh. Chițu
Ungureanu G. Viorel-Georgian 9501 V CECESE 20/21 Admis   SLATINA Colegiul Tehnic Metalurgic
Ungureanu I. Vitu 9303 III EIA 20/21 Promovat   CRAIOVA Colegiul Tehnic de Industrie Alimentará
Ungureanu L. Cristian-Ionuț 9502 V SEI 20/21 Admis   PLENIȚA Grupul Școlar Industrial Constantin Nicolaescu Plopșor
Ţugui N. Mihaela 9408 IV IAE 20/21 Promovat   BÂRCA Liceul Teoretic Adrian Páunescu
Ţurcan G. Dumitru 9403 IV EIA 20/21 Promovat      
Ţurlea C. Roxana-Giorgiana 9201 II IEC 20/21 Promovat   CRAIOVA Colegiul Național Economic Gh. Chițu
Udrescu N. Mihaela-Lucia 9208 II IAE 20/21 Promovat   MOTRU Colegiul Tehnic
Țírcovnicu M. Mădălin-Daniel 9108 I IAE 20/21 Admis   CRAIOVA Colegiul Național Economic Gh. Chițu
Țoiu C. Ionuț 9504 V SEC 20/21 Admis   SLATINA Colegiul Național Radu Greceanu
Țucă D. Cristian-Viorel 9504 V SEC 20/21 Admis      
Ţucă I. Ionuț-Cosmin 9303 III EIA 20/21 Promovat   CRAIOVA Colegiul Tehnic de Arte și Meserii C. Bräncuși
Țucneanu G. Andrei 9101 I IEC 20/21 Admis      
Țiu N.-F. Larisa-Florentina 9408 IV IAE 20/21 Promovat   CRAIOVA Colegiul Național Elena Cuza
Țîrcă S.M. Codruța-Cristina 9303 III EIA 20/21 Promovat   CARACAL Colegiul Național Ionițá Asan
Tuțu Ș. Dragoș-Marian 9502 V SEI 20/21 Admis   RÎMNICU-VÎLCEA Grupul Școlar OLTCHIM
Țacu D. Livia-Florentina 9101 I IEC 20/21 Admis      
Ţărăngoiu I. Marius 9503 V SCIA 20/21 Admis   FILIAȘI Grupul Școlar Dimitrie Filișanu
Țecu C. Alexandru-Mihai 9101 I IEC 20/21 Admis      
Țenea M. Damian-Vicențiu 9407 IV EM 20/21 Promovat   CARACAL Colegiul Tehnic Matei Basarab
Țipiște N.I. Mihai 9403 IV EIA 20/21 Promovat   CRAIOVA Colegiul Național Economic Gh. Chițu
Tuțu Ș. Dacian-Nicolae 9502 V SEI 20/21 Admis   RÎMNICU-VÎLCEA Grupul Școlar OLTCHIM
Turcitu D.C. Adrian-Theodor 9210 II EM-FR 20/21 Promovat   SLATINA Colegiul Național Radu Greceanu
Tufă C. Nicolae-Cătălin 9107 I EM 20/21 Admis      
Tufiș M. Marius-Costel 9210 II EM-FR 20/21 Promovat   CARACAL Liceul Teoretic Mihai Viteazu
Tudor M.-D. Valentin-Marius 9604 VI SEC 20/21 Promovat   CARACAL Liceul Teoretic Mihai Viteazu
Tudora I. Adrian-Gabriel 9407 IV EM 20/21 Promovat   DĂBULENI Liceul Teoretic C-tin Bräncoveanu
Tudosie Ș. Maria-Izabela 9603 VI SCIA 20/21 Promovat   CRAIOVA Grupul Școlar de Arte si Meserii Constantin Bräncuși
Tudorescu C. Alex-Ștefan 9103 I EIA 20/21 Admis      
Tudor I. Marius-Dorinel 9203 II EIA 20/21 Promovat   FETEȘTI Liceul Teoretic Carol I
Troacă N. Petre-Adrian 9107 I EM 20/21 Admis      
Trudă C. Daniel-Constantin-Elvis 9601 VI CECESE 20/21 Promovat   CRAIOVA Grupul Școlar Traian Vuia
Tudor G. Sabina-Gabriela 9107 I EM 20/21 Admis   BĂLCEȘTI Grupul Școlar Petrache Poenaru
Tudor I. Mihaela-Loredana 9103 I EIA 20/21 Admis      
Trifu D. Marian-Daniel 9302 III ISE 20/21 Promovat   CÎRCEA Grupul Școlar Agricol
Trifu C.F. Adrian-Celestin 9308 III IAE 20/21 Promovat   CRAIOVA Liceul Teoretic Henri Coandá
Troacă M. Cornel-Răzvan 9201 II IEC 20/21 Promovat   CRAIOVA Colegiul Național Economic Gh. Chițu
Trailovic Vladimir 9602 VI SEI 20/21 Promovat   KLADOVO Școala Tehnicá
Topor D. Ovidiu-Marian 9210 II EM-FR 20/21 Admis      
Trailovic Nikola 9208 II IAE 20/21 Promovat      
Tone I. Constantin-Doru 9101 I IEC 20/21 Admis      
Toma S. Ovidiu-Cosmin 9201 II IEC 20/21 Promovat   CRAIOVA Grupul Școlar Traian Vuia
Toma N. Adrian-Cătălin 9604 VI SEC 20/21 Promovat   CRAIOVA Grupul Școlar de Transporturi Auto
Toma M. Anton-Matei 9503 V SCIA 20/21 Admis   CRAIOVA Colegiul Tehnic de Arte și Meserii C. Bräncuși
Tismănaru C.M. Florin-Iulian 9302 III ISE 20/21 Promovat   SLATINA Colegiul Economic P.S. Aurelian
Toană M. Ionuț-Robert 9603 VI SCIA 20/21 Promovat   CRAIOVA Grupul Școlar Industrial Electroputere
Teodorescu V. Adrian-Mihai 9207 II EM 20/21 Promovat   BUSTUCHIN Grupul Școlar Industrial
Ticu M. Andrei-Bogdan 9302 III ISE 20/21 Promovat   CRAIOVA Liceul de Informaticá Ștefan Odobleja
Toilă M. Marius-Nicolae 9207 II EM 20/21 Promovat   CRAIOVA Grupul Școlar Traian Demetrescu
Tănase I. Teodor 9503 V SCIA 20/21 Admis      
Tănasie O.G. Constantin-Laurențiu 9202 II ISE 20/21 Promovat   TÎRGU JIU Grupul Școlar Energetic
Teodorescu P.-P. Dănuț-Paul 9504 V SEC 20/21 Admis   BECHET Liceul Teoretic
Tărăban O. Mihăiță Valentin 9110 I EM-FR 20/21 Admis      
Tănase G. Nicoleta-Raluca 9502 V SEI 20/21 Admis      
Tarbă T. Ovidiu 9103 I EIA 20/21 Admis      
Tâlciu A. Dumitru 9402 IV ISE 20/21 Promovat   MELINEȘTI Grup Școlar Industrial
Ştirbu D. Teodor-Constantin 9602 VI SEI 20/21 Promovat   TURCENI Grupul Școlar Industrial Energetic
Tamașag V. Nicolae 9103 I EIA 20/21 Admis      
Şteolea I. Robert-Aurelian 9203 II EIA 20/21 Promovat   DĂBULENI Liceul Teoretic C-tin Bräncoveanu
Şteolea V. Aurel 9210 II EM-FR 20/21 Promovat   DĂBULENI Grup Școlar Agricol
Ștefan C. Ionuț-Cristian 9102 I ISE 20/21 Admis      
Ștefan C. Dan-Iulian 9501 V CECESE 20/21 Admis      
Ștefan M. Ion 9107 I EM 20/21 Admis      
Ştefănică G. Cosmin Mihai 9504 V SEC 20/21 Admis   BUZĂU Grupul Școlar Industrial de Transporturi Cái Ferate
Page 
 of 8
     Records 1 to 125 of 994