t Date Ex Net
Login
Home
/
Date examen
Search
Search
Show all
Advanced Search
Exact phrase
All words
Any word
Sectia
Anul
grupa
DISCIPLINA
E/ V
Data Ex Iarna/Vara
Sala Iarna/Vara
Ora Iarna Vara
Nume cadru did
sem
EM-FR
I
9110
Desen tehnic
V
19.01.2024
16
Marinescu Gabriel Cătălin
1
EM-FR
I
9110
Educație fizică și sport 1
V
20.01.2024
Fac.de Drept
14
Ciocănescu Daniel
1
EM-FR
I
9110
Limba engleză 1
V
13.01.2024
12
Marcu Diana
1
EM-FR
I
9110
Metode și procedee tehnologice
E
10.02.2024
BA sala 207
12
Alboteanu Ionel Laurențiu
1
EM-FR
I
9110
Programarea calculatoarelor și limbaje de programare 1
E
09.02.2024
C11 sala 205-206
16
Vladu Ionel Cristian
1
IEC
II
9201
Educație fizică și sport III
V
19.01.2024
Fac.de Drept
13
Ciocănescu Daniel
1
IEC
II
9201
Electronică I (Electronică analogică)
E
27.01.2024
UCV sala 443A
13
Neacă Andreea Maria
1
IEC
II
9201
Grafică asistată de calculator
V
16.01.2024
16
Petrișor Anca
1
IEC
II
9201
Management
V
19.01.2024
10
Sîrbu Mirela
1
IEC
II
9201
Matematici speciale II
E
22.01.2024
UCV sala 443A
9
Popescu George
1
IEC
II
9201
Materiale electrotehnice
E
07.02.2024
BA sala 206
9
Neacă Mitică Iustinian
1
IEC
II
9201
Metode numerice
V
17.01.2024
UCV sala 502
11
Florea Aurelia
1
IEC
II
9201
Teoria cämpului electromagnetic
E
01.02.2024
BA sala 207
9
Sîrbu Ioana Gabriela
1
ISE
II
9202
Bazele electrotehnicii I
E
08.02.2024
BA sala 207
9
Sîrbu Ioana Gabriela
1
ISE
II
9202
Educație fizică III
V
19.01.2024
Fac.de Drept
13
Ciocănescu Daniel
1
ISE
II
9202
Electronică
V
15.01.2024
14
Neacă Andreea Maria
1
ISE
II
9202
Matematici speciale II
E
25.01.2024
UCV sala 443A
9
Popescu George
1
ISE
II
9202
Mecanica fluidelor
E
23.01.2024
INCESA sala 315
9
Buzatu Gabriel-Cosmin
1
ISE
II
9202
Metode numerice
V
19.01.2024
UCV sala 400
8
Florea Aurelia
1
ISE
II
9202
Rezistența materialelor
E
02.02.2024
BA sala 207
17
Romanescu Elena Alina
1
ISE
II
9202
Termotehnică
E
29.01.2024
C11 sala 08
9
Duinea Adelaida Mihaela
1
EIA
II
9203
Bazele electrotehnicii I
E
08.02.2024
BA sala 207
13
Sîrbu Ioana Gabriela
1
EIA
II
9203
Educație fizică și sport III
V
19.01.2024
Fac.de Drept
13
Ciocănescu Daniel
1
EIA
II
9203
Electronică analogică
V
11.01.2024
14
Neacă Andreea Maria
1
EIA
II
9203
Limba modernă III
V
19.01.2024
10
Marcu Diana
1
EIA
II
9203
Management
V
17.01.2024
10
Sîrbu Mirela
1
EIA
II
9203
Matematici speciale II
E
23.01.2024
BA 207
12
Popescu George
1
EIA
II
9203
Mecanica fluidelor
E
02.02.2024
BA sala 206
9
Dincă Liviu
1
EIA
II
9203
Metode numerice
E
26.01.2024
UCV sala 502
8
Florea Aurelia
1
EIA
II
9203
Rezistența materialelor
V
18.01.2024
8
Romanescu Elena Alina
1
EM
II
9207
Educație fizică și sport 3
V
15.01.2024
Fac.de Drept
9
Ciocănescu Daniel
1
EM
II
9207
Electronică analogică
E
07.02.2024
C11 sala 204-205
17
Subțirelu Gheorghe Eugen
1
EM
II
9207
Grafică asistată de calculator I
V
16.01.2024
14
Suru Constantin Vlad
1
EM
II
9207
Limbi moderne 3
V
17.01.2024
14
Marcu Diana
1
EM
II
9207
Materiale electrotehnice
E
11.02.2024
Ba sala 207
9
Alboteanu Ionel Laurențiu
1
EM
II
9207
Norme și standarde ecologice în sisteme energetice
V
12.01.2024
16
Petropol Șerb Gabriela Dana
1
EM
II
9207
Organe de mașini și mecanisme
E
02.02.2024
INCESA sala 321
12
Roșca Daniela
1
EM
II
9207
Teoria cämpului electromagnetic
E
28.01.2024
BA Sala 206
11
Stănescu Dan Gabriel
1
EM-FR
II
9210
Educație fizică și sport 3
V
13.01.2024
Fac.de Drept
13
Ciocănescu Daniel
1
EM-FR
II
9210
Electronică analogică
E
09.02.2024
C11 sala 204
17
Subțirelu Gheorghe Eugen
1
EM-FR
II
9210
Grafică asistată de calculator I
V
19.01.2024
15
Suru Constantin Vlad
1
EM-FR
II
9210
Limbi moderne 3
V
20.01.2024
8
Marcu Diana
1
EM-FR
II
9210
Materiale electrotehnice
E
11.02.2024
BA sala 207
11
Alboteanu Ionel Laurențiu
1
EM-FR
II
9210
Norme și standarde ecologice în sisteme energetice
V
12.01.2024
18
Petropol Șerb Gabriela Dana
1
EM-FR
II
9210
Organe de mașini și mecanisme
E
02.02.2024
INCESA sala 321
14
Roșca Daniela
1
EM-FR
II
9210
Teoria cämpului electromagnetic
E
28.01.2024
BA Sala 206
11
Stănescu Dan Gabriel
1
IEC
III
9301
Convertoare statice de putere
V
15.01.2024
10
Popescu Mihaela
1
IEC
III
9301
Echipamente electrice I
E
26.01.2024
C11 sala 09-10
16
Dolan Alin Iulian
1
IEC
III
9301
Sisteme cu microprocesoare
E
31.01.2024
BA sala 207
15
Nicolae Marian Ștefan
1
IEC
III
9301
Teoria circuitelor electrice II
E
09.02.2024
BA sala 207
13
Nicolae Petre Marian
1
Page
of 5
Records 51 to 100 of 240
©2013 e.World Technology Ltd. All rights reserved.