t Date Ex Net
Login
Home
/
Date examen
Search
Search
Show all
Advanced Search
Exact phrase
All words
Any word
Sectia
Anul
grupa
DISCIPLINA
E/ V
Data Ex Iarna/Vara
Sala Iarna/Vara
Ora Iarna Vara
Nume cadru did
sem
EIA
IV
9403
Protecția mediului
V
11.01.2024
12
Stan-Ivan Felicia Elena
1
EIA
IV
9403
Sisteme de conducere a zborului I
E
29.01.2024
C11 sala 05
9
Lungu Mihai Aureliu
1
EIA
IV
9403
Sisteme de navigație aerospațială
E
02.02.2024
BA sala 207
9
Negrea Petre
1
EM
IV
9407
Acționări electrice I
E
10.02.2024
BA sala 206
10
Drighiciu Mircea Adrian
1
EM
IV
9407
Management
V
19.01.2024
UCV Sala 270
14
Sîrbu Mirela
1
EM
IV
9407
Micromașini electrice
E
27.01.2024
BA 207
11
Enache Monica Adela
1
EM
IV
9407
Modelare și simulare în ingineria electrică
V
17.01.2024
12
Suru Constantin Vlad
1
EM
IV
9407
Sisteme cu microprocesoare
E
03.02.2024
C11 sala 03
10
Dobriceanu Mircea
1
EM
IV
9407
Surse regenerabile
V
15.01.2024
12
Enache Monica Adela
1
EM
IV
9407
Tracțiune electrică
E
22.01.2024
BA sala 207
11
Cismaru Cristian Daniel
1
IAE
IV
9408
Acționări electrice I
E
07.02.2024
C11 sala 03
17
Drighiciu Mircea Adrian
1
IAE
IV
9408
Management
V
19.01.2024
UCV Sala 270
12
Sîrbu Mirela
1
IAE
IV
9408
Modelare și simulare în ingineria electrică
V
17.01.2024
10
Suru Constantin Vlad
1
IAE
IV
9408
Programarea roboților
E
25.01.2024
C11 sala 03
10
Ravigan Florin
1
IAE
IV
9408
Sisteme cu microprocesoare
E
03.02.2024
C11 sala 03
10
Dobriceanu Mircea
1
IAE
IV
9408
Sisteme dinamice cu evenimente discrete
V
16.01.2024
17
Drighiciu Mircea Adrian
1
IAE
IV
9408
Surse de energie
E
10.02.2024
C11 sala 01-02
10
Enache Monica Adela
1
EM-FR
IV
9410
Acționări electrice I
E
25.01.2024
BA sala 207
18
Drighiciu Mircea Adrian
1
EM-FR
IV
9410
Management
V
12.01.2024
UCV Sala 233A
18
Sîrbu Mirela
1
EM-FR
IV
9410
Micromașini electrice
E
28.01.2024
BA Sala 207
10
Enache Monica Adela
1
EM-FR
IV
9410
Modelare și simulare în ingineria electrică
V
19.01.2024
Caminul 11 lab.205
16
Suru Constantin Vlad
1
EM-FR
IV
9410
Sisteme cu microprocesoare
E
03.02.2024
C11 sala 03
12
Dobriceanu Mircea
1
EM-FR
IV
9410
Surse regenerabile
V
20.01.2024
Caminul 11 lab.02
11
Enache Monica Adela
1
EM-FR
IV
9410
Tracțiune electrică
E
22.01.2024
BA sala 207
18
Cismaru Cristian Daniel
1
CECESE
V
9501
Metode avansate de monitorizare și diagnoză a sistemelor electrice
E
27.01.2024
INCESA sala 113
9
Mircea Paul Mihai
1
CECESE
V
9501
Metode de optimizare pentru creșterea calității energiei electrice ín sisteme electrice
E
02.02.2024
C11 sala 311
17
Dolan Alin Iulian
1
CECESE
V
9501
Practică de cercetare I (196 ore asistate parțial)
V
Nicolae Petre Marian
1
CECESE
V
9501
Procesarea digitală a semnalelor cu aplicații specifice
E
10.02.2024
C11 sala 09-10
9
Sîrbu Ioana Gabriela
1
CECESE
V
9501
Sisteme de achiziții de date pentru calitatea energiei electrice și compatibilitate electromagnetică
V
20.01.2024
9
Stănescu Dan Gabriel
1
SEI
V
9502
Integrarea surselor regenerabile ín sistemele energetice informatizate
E
29.01.2024
INCESA sala 113
18
Bratu Cristian
1
SEI
V
9502
Managementul calității energiei
E
31.01.2024
INCESA sala 113
17
Rușinaru Denisa
1
SEI
V
9502
Modelarea și simularea proceselor energetice
V
18.01.2024
18
Ciontu Marian
1
SEI
V
9502
Monitorizarea și diagnosticarea instalațiilor energetice
E
27.01.2024
INCESA sala 113
13
Mircea Paul Mihai
1
SEI
V
9502
Piețe de energie
E
23.01.2024
INCESA sala 214
17
Mănescu Leonardo Geo
1
SEI
V
9502
Practică de proiectare (196 ore asistate parțial)
V
1
SCIA
V
9503
Cercetare științifică (196 ore asistate parțial)
V
1
SCIA
V
9503
Controlul automat al zborului aeronavelor la aterizare
E
31.01.2024
BA sala 206
13
Lungu Mihai Aureliu
1
SCIA
V
9503
Grafică inginerească 3D
V
16.01.2024
15
Tudosie Alexandru Nicolae
1
SCIA
V
9503
Senzori și traductoare miniaturizate pentru aplicații aerospațiale
E
26.01.2024
C11 sala 05
9
Negrea Petre
1
SCIA
V
9503
Sisteme complexe de conversie a energiei electrice la bordul aparatelor de zbor
E
05.02.2024
BA sala 207
17
Corcău Jenica Ileana
1
SCIA
V
9503
Sisteme integrate de navigație aerospațială
E
22.01.2024
C11 sala 05
13
Negrea Petre
1
SEC
V
9504
Calitatea energiei electrice
E
27.01.2024
BA 207
9
Popescu Mihaela
1
SEC
V
9504
Convertoare statice performante
E
09.02.2024
BA sala 207
17
Bitoleanu Alexandru
1
SEC
V
9504
Practică de cercetare (196 ore, activitate asistată parțial)
V
1
SEC
V
9504
Proiectarea optimală a mașinilor electrice
E
10.02.2024
C11 sala 01-02-03
9
Vlad Ion
1
SEC
V
9504
Sisteme avansate și algoritmi de comandă
E
29.01.2024
C11 sala 204
9
Subțirelu Gheorghe Eugen
1
SEC
V
9504
Sisteme inteligente de transport
V
19.01.2024
18
Cismaru Cristian Daniel
1
SEC
V
9504
Structuri flexibile performante
E
26.01.2024
BA sala 206
18
Drighiciu Mircea Adrian
1
IEAPMM
V
9505
Protecția la radiații și doziometrie
E
03.02.2024
INCESA sala 101
10
Boteanu Niculae
1
IEAPMM
V
9505
Tehnologii nepoluante
E
26.01.2024
BA 206
16
Alboteanu Ionel Laurențiu
1
Page
of 5
Records 151 to 200 of 240
©2013 e.World Technology Ltd. All rights reserved.