t Prog Reex
t Taxe Net
Login
Programare reexaminari
Home
/
t Prog Reex
Export
Excel
Word
Search
Search
Show all
Advanced Search
Exact phrase
All words
Any word
Nume Prenume
Disciplina
Data
Ora
Obs
Sesiunea
Manescu Geo Leonard
Retele electrice II
08.04.2024
13
INCESA, sala 113
4-12 aprilie 2024
Manescu Geo Leonard
Piete de energie
08.04.2024
13
INCESA, sala 113
4-12 aprilie 2024
Manescu Geo Leonard
Dinamica sistemelor electroenergetice
08.04.2024
13
INCESA, sala 113
4-12 aprilie 2024
Manescu Geo Leonard
Retele electrice inteligente
08.04.2024
13
INCESA, sala 113
4-12 aprilie 2024
Tudosie Alexandru
Sisteme de dirijare aerospatiala
09.04.2024
16
sala C11-05
4-12 aprilie 2024
Tudosie Alexandru
Tehnologii generale de aviatie
09.04.2024
14
sala C11-05
4-12 aprilie 2024
Tudosie Alexandru
Automatizarea aparatelor de zbor I
04.04.2024
10
sala C11-09
4-12 aprilie 2024
Tudosie Alexandru
Grafica inginereasca 3D
08.04.2024
16
sala C11-05
4-12 aprilie 2024
Tudosie Alexandru
Termotehnica
04.04.2024
12
sala C11-05
4-12 aprilie 2024
Tudosie Alexandru
Grafica asistata de calculator II
08.04.2024
14
sala C11-05 EIA
4-12 aprilie 2024
Tudosie Alexandru
Echipamente si sisteme giroscopice I
08.04.2024
14
sala C11-05
4-12 aprilie 2024
Tudosie Alexandru
Mecanica fina si mecanisme pentru echipamente de bord
11.04.2024
10
sala C11-05
4-12 aprilie 2024
Tudosie Alexandru
Comanda automata a sistemelor de propulsie aerospatiala
11.04.2024
12
sala C11-05
4-12 aprilie 2024
Neaca Mitica Iustinian
Materiale electrotehnice
11.04.2024
14
C11 sala 207 IEC, ISE
4-12 aprilie 2024
Neaca Mitica Iustinian
Electrotermie
04.04.2024
14
C11 sala 207
4-12 aprilie 2024
Dinca Liviu
Echipamente si sisteme hidropneumatice de aviatie-proiect
10.04.2024
9
C11 sala 05
4-12 aprilie 2024
Dinca Liviu
Mecanica fluidelor
04.04.2024
12
sala C11-05
4-12 aprilie 2024
Dinca Liviu
Bazele aerodinamicii
04.04.2024
14
sala C11-05
4-12 aprilie 2024
Dinca Liviu
Dinamica zborului aeronavelor
08.04.2024
16
sala c11 - 309
4-12 aprilie 2024
Dinca Liviu
Bazele comenzilor hidraulice si pneumatice de bord
08.04.2024
18
sala c11 - 309
4-12 aprilie 2024
Dinca Liviu
Echipamente si sisteme hidropneumatice de bord
10.04.2024
9
sala C11-05
4-12 aprilie 2024
Dinca Liviu
Calculatoare de bord
10.04.2024
11
sala C11-05
4-12 aprilie 2024
Dinca Liviu
Modelarea si simularea echipamentelor de aviatie
11.04.2024
12
sala C11-05
4-12 aprilie 2024
Popescu Mihaela
Calitatea energiei electrice
08.04.2024
10
C11, sala 206
4-12 aprilie 2024
Popescu Mihaela
Tehnici de filtrare si compensare a factorului de putere
08.04.2024
10
C11, sala 206
4-12 aprilie 2024
Popescu Mihaela
Comanda vectoriala a sistemelor de actionare electrica
08.04.2024
10
C11, sala 206
4-12 aprilie 2024
Popescu Mihaela
Convertoare statice de putere
08.04.2024
10
C11, sala 206
4-12 aprilie 2024
Popescu Mihaela
Convertoare statice de putere II
08.04.2024
10
C11, sala 206
4-12 aprilie 2024
Popescu Mihaela
Convertoare statice de putere I
08.04.2024
10
C11, sala 206
4-12 aprilie 2024
Dobriceanu Mircea
Traductoare, interfete si achizitii de date
04.04.2024
16
INCESA Sala 101
4-12 aprilie 2024
Dobriceanu Mircea
Senzori inteligenti si instrumentatie avansata
04.04.2024
16
INCESA Sala 101
4-12 aprilie 2024
Dobriceanu Mircea
Sisteme cu microprocesoare
04.04.2024
16
INCESA Sala 101
4-12 aprilie 2024
Dobriceanu Mircea
Tehnici si sisteme pentru monitorizarea factorilor de mediu
04.04.2024
16
INCESA Sala 101
4-12 aprilie 2024
Rusinaru Denisa
Comunicare
08.04.2024
14
INCESA sala 110 iec,ise,eia
4-12 aprilie 2024
Rusinaru Denisa
Managementul calitatii energiei
09.04.2024
16
INCESA sala 110
4-12 aprilie 2024
Rusinaru Denisa
Retele electrice I
09.04.2024
14
INCESA sala 110
4-12 aprilie 2024
Rusinaru Denisa
Practica de specialitate
12.04.2024
12
anul II ISE
4-12 aprilie 2024
Tarnita Daniela
Mecanica si rezistenta materialelor
10.04.2024
13
TCM, sala BA 227
4-12 aprilie 2024
Vlad Ion
Complemente de dinamica masinilor electrice
09.04.2024
12
C11, sala 2
4-12 aprilie 2024
Vlad Ion
Masini electrice
09.04.2024
12
C11, sala 2
4-12 aprilie 2024
Vlad Ion
Proiectarea asistata a masinilor electrice
09.04.2024
12
C11, sala 2
4-12 aprilie 2024
Brojboiu Maria
Echipamente electrice
12.04.2024
12
C11, Sala 03 EM, IAE, EMFR
4-12 aprilie 2024
Ciontu Marian
Sisteme SCADA
10.04.2024
9
INCESA sala 113
4-12 aprilie 2024
Ciontu Marian
Conducerea proceselor energetice
10.04.2024
9
INCESA sala 113
4-12 aprilie 2024
Ciontu Marian
Protectii in sisteme electroenergetice
10.04.2024
9
INCESA sala 113
4-12 aprilie 2024
Ciontu Marian
Fiabilitate
10.04.2024
9
INCESA sala 113
4-12 aprilie 2024
Ciontu Marian
Modelarea si simularea proceselor energetice
10.04.2024
9
INCESA sala 113
4-12 aprilie 2024
Ciontu Marian
Tehnici de optimizare in energetica
10.04.2024
9
INCESA sala 113
4-12 aprilie 2024
Nicolae Petre Marian
Compatibilitate electromagnetica
04.04.2024
14
INCESA sala 103
4-12 aprilie 2024
Nicolae Petre Marian
Teoria circuitelor electrice II
08.04.2024
13
Fac.drept sala C5
4-12 aprilie 2024
Page
of 6
Records 1 to 50 of 257
©2011 e.World Technology Ltd. All rights reserved.