Manescu Geo Leonard | Retele electrice II | 08.04.2024 | 13 | INCESA, sala 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Manescu Geo Leonard | Piete de energie | 08.04.2024 | 13 | INCESA, sala 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Manescu Geo Leonard | Retele electrice inteligente | 08.04.2024 | 13 | INCESA, sala 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Manescu Geo Leonard | Dinamica sistemelor electroenergetice | 08.04.2024 | 13 | INCESA, sala 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Tudosie Alexandru | Automatizarea aparatelor de zbor I | 04.04.2024 | 10 | sala C11-09 | 4-12 aprilie 2024 |
Tudosie Alexandru | Echipamente si sisteme giroscopice I | 08.04.2024 | 14 | sala C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Tudosie Alexandru | Sisteme de dirijare aerospatiala | 09.04.2024 | 16 | sala C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Tudosie Alexandru | Mecanica fina si mecanisme pentru echipamente de bord | 11.04.2024 | 10 | sala C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Tudosie Alexandru | Termotehnica | 04.04.2024 | 12 | sala C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Tudosie Alexandru | Grafica asistata de calculator II | 08.04.2024 | 14 | sala C11-05 EIA | 4-12 aprilie 2024 |
Tudosie Alexandru | Tehnologii generale de aviatie | 09.04.2024 | 14 | sala C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Tudosie Alexandru | Grafica inginereasca 3D | 08.04.2024 | 16 | sala C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Tudosie Alexandru | Comanda automata a sistemelor de propulsie aerospatiala | 11.04.2024 | 12 | sala C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Neaca Mitica Iustinian | Electrotermie | 04.04.2023 | 14 | C11 sala 207 | 4-12 aprilie 2024 |
Neaca Mitica Iustinian | Materiale electrotehnice | 11.04.2024 | 14 | C11 sala 207 IEC, ISE | 4-12 aprilie 2024 |
Dinca Liviu | Mecanica fluidelor | 04.04.2024 | 12 | sala C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Dinca Liviu | Bazele aerodinamicii | 04.04.2024 | 14 | sala C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Dinca Liviu | Dinamica zborului aeronavelor | 08.04.2024 | 16 | sala c11 - 309 | 4-12 aprilie 2024 |
Dinca Liviu | Bazele comenzilor hidraulicesi pneumatice de bord | 08.04.2024 | 18 | sala c11 - 309 | 4-12 aprilie 2024 |
Dinca Liviu | Echipamente si sisteme hidropneumatice de bord | 10.04.2024 | 9 | sala C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Dinca Liviu | Calculatoare de bord | 10.04.2024 | 11 | sala C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Dinca Liviu | Modelarea si simularea echipamentelor de aviatie | 11.04.2024 | 12 | sala C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Popescu Mihaela | Convertoare statice de putere | 08.04.2023 | 10 | C11, sala 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Popescu Mihaela | Convertoare statice de putere I | 08.04.2023 | 10 | C11, sala 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Popescu Mihaela | Convertoare statice de putere II | 08.04.2023 | 10 | C11, sala 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Popescu Mihaela | Calitatea energiei electrice | 08.04.2023 | 10 | C11, sala 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Popescu Mihaela | Comanda vectoriala a sistemelor de actionare electrica | 08.04.2023 | 10 | C11, sala 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Popescu Mihaela | Tehnici de filtrare si compensare a factorului de putere | 08.04.2023 | 10 | C11, sala 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Dobriceanu Mircea | Traductoare, interfete si achizitii de date | 04.04.2024 | 16 | INCESA Sala 101 | 4-12 aprilie 2024 |
Dobriceanu Mircea | Sisteme cu microprocesoare | 04.04.2024 | 16 | INCESA Sala 101 | 4-12 aprilie 2024 |
Dobriceanu Mircea | Senzori inteligenti si instrumentatie avansata | 04.04.2024 | 16 | INCESA Sala 101 | 4-12 aprilie 2024 |
Dobriceanu Mircea | Tehnici si sisteme pentru monitorizarea factorilor de mediu | 04.04.2024 | 16 | INCESA Sala 101 | 4-12 aprilie 2024 |
Rusinaru Denisa | Comunicare | 08.04.2024 | 14 | INCESA sala 110 iec,ise,eia | 4-12 aprilie 2024 |
Rusinaru Denisa | Managementul calitatii energiei | 09.04.2024 | 16 | INCESA sala 110 | 4-12 aprilie 2024 |
Rusinaru Denisa | Retele electrice I | 09.04.2024 | 14 | INCESA sala 110 | 4-12 aprilie 2024 |
Rusinaru Denisa | Practica de specialitate | 12.04.2024 | 12.00 | anul II ISE | 4-12 aprilie 2024 |
Tarnita Daniela | Mecanica si rezistenta materialelor | 10.04.2024 | 13 | TCM, sala BA 227 | 4-12 aprilie 2024 |
Vlad Ion | Proiectarea asistata a masinilor electrice | 09.04.2024 | 12 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Vlad Ion | Complemente de dinamica masinilor electrice | 09.04.2024 | 12 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Vlad Ion | Masini electrice | 09.04.2024 | 12 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Brojboiu Maria | Echipamente electrice | 12.04.2024 | 12 | C11, Sala 03 EM, IAE, EMFR | 4-12 aprilie 2024 |
Ciontu Marian | Fiabilitate | 10.04.2024 | 9 | INCESA sala 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Ciontu Marian | Conducerea proceselor energetice | 10.04.2024 | 9 | INCESA sala 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Ciontu Marian | Protectii in sisteme electroenergetice | 10.04.2024 | 9 | INCESA sala 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Ciontu Marian | Tehnici de optimizare in energetica | 10.04.2024 | 9 | INCESA sala 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Ciontu Marian | Modelarea si simularea proceselor energetice | 10.04.2024 | 9 | INCESA sala 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Ciontu Marian | Sisteme SCADA | 10.04.2024 | 9 | INCESA sala 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Nicolae Petre Marian | Teoria circuitelor electrice II | 08.04.2024 | 13 | Fac.drept sala C5 | 4-12 aprilie 2024 |
Nicolae Petre Marian | Compatibilitate electromagnetica | 04.04.2024 | 14 | INCESA sala 103 | 4-12 aprilie 2024 |
Nicolae Petre Marian | Eficienta energetica a echipamentelor electrice de transport | 08.04.2024 | 13 | Fac.drept sala C5 | 4-12 aprilie 2024 |
Nicolae Petre Marian | Tehnici si echipamente pentru diagnoza si monitorizarea CEM | 04.04.2024 | 14 | INCESA sala 103 | 4-12 aprilie 2024 |
Diga Silvia Maria | Tehnica iluminatului | 12.04.2024 | 10 | C11, sala 310, IV IEC | 4-12 aprilie 2024 |
Diga Silvia Maria | Calitatea energiei electrice si compatibilitatea electromagnetica pentru consumatori industriali si casnici | 12.04.2024 | 12 | C11, sala 310, I CECESE | 4-12 aprilie 2024 |
Bitoleanu Alexandru | Convertoare statice de putere | 09.04.2024 | 17 | Incesa Sala 102 | 4-12 aprilie 2024 |
Bitoleanu Alexandru | Filtre active de putere | 09.04.2024 | 17 | Incesa Sala 102 | 4-12 aprilie 2024 |
Cismaru Cristian Daniel | Programarea calculatoarelor si limbaje de programare 2 | 10.04.2024 | 12 | C11, sala 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Cismaru Cristian Daniel | Tractiune electrica | 10.04.2024 | 12 | C11, sala 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Cismaru Cristian Daniel | Medii informatice utilizate pentru proiectare | 10.04.2024 | 12 | C11, sala 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Cismaru Cristian Daniel | Sisteme inteligente de transport | 10.04.2024 | 12 | C11, sala 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Cismaru Cristian Daniel | Transport durabil | 10.04.2024 | 12 | C11, sala 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Cismaru Cristian Daniel | Tehnici si echipamente electrice pentru depoluare | 10.04.2024 | 12 | C11, sala 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Drighiciu Mircea Adrian | Sisteme dinamice cu evenimente discrete | 09.04.2024 | 14 | C11, sala 3 | 4-12 aprilie 2024 |
Drighiciu Mircea Adrian | Structuri flexibile performante | 09.04.2024 | 14 | C11, sala 3 | 4-12 aprilie 2024 |
Drighiciu Mircea Adrian | Tehnici de analiza a sistemelor dinamice hibride | 09.04.2024 | 14 | C11, sala 3 | 4-12 aprilie 2024 |
Drighiciu Mircea Adrian | Actionari electrice I | 10.04.2024 | 14 | | 4-12 aprilie 2024 |
Enache Sorin | Masini electrice I | 09.04.2024 | 12 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Enache Sorin | Masurari electrice si electronice | 09.04.2024 | 12 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Enache Sorin | Echipamente electrice si electronice pentru autovehicule | 09.04.2024 | 12 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Enache Sorin | Etica si integritate academica | 09.04.2024 | 12 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Enache Sorin | Compatibilitate electromagnetica | 09.04.2024 | 12 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Manolea Gheorghe | Managementul proiectelor de cercetare | 04.04.2024 | 16 | Sala 101 INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Manolea Gheorghe | Managementul inovarii si proprietate industriala | 08.04.2024 | 16 | Sala 101 INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Negru Iulian | Fizica | 10.04.2024 | 13 | Sala C023, UCV | 4-12 aprilie 2024 |
Popescu George | Matematici speciale I | 04.04.2024 | 12, IEC,IS | sala BB308 Chimie | 4-12 aprilie 2024 |
Popescu George | Matematici speciale II | 08.04.2024 | 12, IEC,IS | sala BA207 | 4-12 aprilie 2024 |
Popescu George | Matematici speciale I | 08.04.2024 | 12, IEC,IS | sala BA207 | 4-12 aprilie 2024 |
Popescu George | Matematici speciale II | 04.04.2024 | 12,IEC, IS | sala BB308 Chimie | 4-12 aprilie 2024 |
Rosca Daniela | Initiere în crearea de produse si tehnici avansate de comunicare | 08.04.2024 | 16 | Incesa 321 | 4-12 aprilie 2024 |
Rosca Daniela | Comunicare | 08.04.2024 | 17 | Incesa Sala 321 | 4-12 aprilie 2024 |
Rosca Daniela | Organe de masini si mecanisme | 08.04.2024 | 17 | Incesa Sala 321 | 4-12 aprilie 2024 |
Rosca Daniela | Managementul mediului si dezvoltare durabila | 08.04.2024 | 16 | Incesa Sala 321 | 4-12 aprilie 2024 |
Sterbeti Catalin | Matematici speciale | 05.04.2024 | 10 | Sala L307 Fac. Agronomie | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Tehnica tensiunilor inalte | 12.04.2024 | 8 | C11, sala 311 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Calitate si fiabilitate | 12.04.2024 | 8 | C11, sala 311 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Tehnici de optimizare in inginerie electrica | 12.04.2024 | 8 | C11, sala 311 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Echipamente electrice I | 12.04.2024 | 8 | C11, sala 311 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Echipamente electrice | 12.04.2024 | 8 | C11, sala 311 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Aplicatii in MATHCAD si MATLAB | 12.04.2024 | 8 | C11, sala 311 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Calitate si fiabilitate | 09.04.2024 | 16 | C11, sala 09 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Tehnici de optimizare in inginerie electrica | 09.04.2024 | 16 | C11, sala 09 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Echipamente electrice | 09.04.2024 | 16 | C11, sala 09 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Echipamente electrice I | 09.04.2024 | 16 | C11, sala 09 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Echipamente electrice II | 09.04.2024 | 16 | C11, sala 09 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Tehnica tensiunilor inalte | 09.04.2024 | 16 | C11, sala 09 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Aplicatii in MATHCAD si MATLAB | 09.04.2024 | 16 | C11, sala 09 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Echipamente electrice II | 12.04.2024 | 8 | C11, sala 311 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Metode de optimizare pentru cresterea calitatii energiei electrice in sisteme electrice | 12.04.2024 | 8 | C11, sala 311 | 4-12 aprilie 2024 |
Dolan Alin Iulian | Metode de optimizare pentru cresterea calitatii energiei electrice in sisteme electrice | 09.04.2024 | 16 | C11, sala 09 | 4-12 aprilie 2024 |
Mandache Lucian | Simularea circuitelor electrice | 05.04.2024 | 10 | Sala C11-311, An IV IEC | 4-12 aprilie 2024 |
Mandache Lucian | Analiza sistemelor neliniare in ingineria electrica | 05.04.2024 | 11 | Sala C11-311, An IV IEC | 4-12 aprilie 2024 |
Mandache Lucian | Metode avansate de modelare, simulare si optimizare pentru sisteme electrice | 05.04.2024 | 10 | Sala C11-311, An II CECESE | 4-12 aprilie 2024 |
Duinea Adelaida Mihaela | Termotehnica | 04.04.2024 | 10 | C11, S8 | 4-12 aprilie 2024 |
Duinea Adelaida Mihaela | Transfer de caldura si masa | 04.04.2024 | 10 | C11, S8 | 4-12 aprilie 2024 |
Duinea Adelaida Mihaela | Medii de calcul ingineresc | 08.04.2024 | 12 | C11, S310 | 4-12 aprilie 2024 |
Duinea Adelaida Mihaela | Echipamente si instalatii termice I | 08.04.2024 | 10 | C11, S8 | 4-12 aprilie 2024 |
Duinea Adelaida Mihaela | Tehnologii internet | 11.04.2024 | 10 | C11, S8 | 4-12 aprilie 2024 |
Duinea Adelaida Mihaela | Producerea energiei electrice si termice I | 11.04.2024 | 10 | C11, S8 | 4-12 aprilie 2024 |
Duinea Adelaida Mihaela | Informatica aplicata in energetica | 08.04.2024 | 12 | C11, S310 | 4-12 aprilie 2024 |
Dinu Radu Cristian | Grafica asistata de calculator I (Desen tehnic) | 04.04.2024 | 16 | Sala 113 INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Dinu Radu Cristian | Introducere in ingineria electrica | 08.04.2024 | 16 | BA206 - Mecanica | 4-12 aprilie 2024 |
Dinu Radu Cristian | Introducere in ingineria energetica | 08.04.2024 | 16 | BA206 - Mecanica | 4-12 aprilie 2024 |
Dinu Radu Cristian | Masini hidraulice | 04.04.2024 | 17 | Sala 113 INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Dinu Radu Cristian | Producerea energiei electrice si termice II | 10.04.2024 | 12 | C11 - Sala 08 | 4-12 aprilie 2024 |
Dinu Radu Cristian | Instalatii de cogenerare - proiect | 11.04.2024 | 16 | Sala 113 INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Dinu Radu Cristian | Instalatii de cogenerare | 11.04.2024 | 17 | Sala 113 INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Dinu Radu Cristian | Sisteme descentralizate de producere a energiei | 04.04.2024 | 18 | Sala 113 INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Enache Monica Adela | Micromasini electrice | 09.04.2024 | 12 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Enache Monica Adela | Surse de energie | 09.04.2024 | 12 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Enache Monica Adela | Microsisteme energetice | 09.04.2024 | 12 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Enache Monica Adela | Meteorologie si climatologie | 09.04.2024 | 12 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Grigorie Lucian Teodor | Teoria si constructia aparatelor de bord | 12.04.2024 | 16 | C11 sala 05 | 4-12 aprilie 2024 |
Corcau Jenica Ileana | Introducere in ingineria aerospatiala | 04.04.2024 | 10 | C11, sala 309 | 4-12 aprilie 2024 |
Corcau Jenica Ileana | Echipamente de bord cu prelucrare digitala | 04.04.2024 | 12 | C11, sala 309 | 4-12 aprilie 2024 |
Corcau Jenica Ileana | Sisteme complexe de conversie a energiei electrice la bordul aparatelor de zbor | 04.04.2024 | 14 | C11, sala 309 | 4-12 aprilie 2024 |
Corcau Jenica Ileana | Sisteme energetice hibride la bordul aeronavelor si rachetelor | 08.04.2024 | 10 | C11 sala 05 | 4-12 aprilie 2024 |
Corcau Jenica Ileana | Radionavigatie | 08.04.2024 | 12 | C11 sala 05 | 4-12 aprilie 2024 |
Corcau Jenica Ileana | Instalatii electrice de bord I | 09.04.2024 | 10 | C11 sala 05 | 4-12 aprilie 2024 |
Corcau Jenica Ileana | Instalatii electrice de bord II | 09.04.2024 | 12 | C11 sala 05 | 4-12 aprilie 2024 |
Corcau Jenica Ileana | Instalatii electrice de bord I-proiect | 09.04.2024 | 10 | C11 sala 05 | 4-12 aprilie 2024 |
Sirbu Ioana Gabriela | Teoria campului electromagnetic | 04.04.2024 | 10 | C11, sala 311 | 4-12 aprilie 2024 |
Sirbu Ioana Gabriela | Bazele electrotehnicii I | 04.04.2024 | 10 | C11, sala 311 | 4-12 aprilie 2024 |
Sirbu Ioana Gabriela | Procesarea digitala a semnalelor cu aplicatii specifice | 04.04.2024 | 10 | C11, sala 311 | 4-12 aprilie 2024 |
Sirbu Ioana Gabriela | Bazele electrotehnicii II | 11.04.2024 | 10 | C11, sala 311 | 4-12 aprilie 2024 |
Sirbu Ioana Gabriela | Prelucrarea numerica a semnalelor | 11.04.2024 | 10 | C11, sala 311 | 4-12 aprilie 2024 |
Sirbu Ioana Gabriela | Modelarea numerica a campului electromagnetic | 11.04.2024 | 10 | C11, sala 311 | 4-12 aprilie 2024 |
Mircea Paul Mihai | Sisteme de conducere, supraveghere si achizitþii de date | 08.04.2024 | 10 | INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Mircea Paul Mihai | Producerea, transportul si distributia energiei electrice | 08.04.2024 | 12 | INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Mircea Paul Mihai | Electrosecuritate si izolatia retelelor electrice | 08.04.2024 | 14 | INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Mircea Paul Mihai | Partea electrica a centralelor si statiilor | 08.04.2024 | 16 | INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Mircea Paul Mihai | Monitorizarea si diagnosticarea instalatiilor energetice | 08.04.2024 | 18 | INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Mircea Paul Mihai | Metode avansate de monitorizare si diagnoza a sistemelor electrice | 08.04.2024 | 18 | INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Mircea Paul Mihai | Practica de specialitate | 12.04.2024 | 9.00 | anul III ISE | 4-12 aprilie 2024 |
Bratu Cristian | Tehnici de inteligenta artificiala | 08.04.2024 | 18 | Sala Incesa 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Bratu Cristian | Integrarea surselor regenerabile in sistemele energetice informatizate | 08.04.2024 | 18 | Sala Incesa 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Bratu Cristian | Surse regenerabile | 09.04.2024 | 12 | Camin 11 sala 8 | 4-12 aprilie 2024 |
Bratu Cristian | Energetica generala si conversia energiei | 09.04.2024 | 14 | Camin 11 sala 8 | 4-12 aprilie 2024 |
Bratu Cristian | Microcontrolere si automate programabile | 10.04.2024 | 12 | Camin 11 sala 310 | 4-12 aprilie 2024 |
Bratu Cristian | Masurarea marimilor electrice si neelectrice II | 05.04.2024 | 12 | Sala Incesa 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Bratu Cristian | Microcontrolere si automate programabile | 08.04.2024 | 10.00 | Sala Incesa 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Lungu Mihai Aureliu | Stabilitate si comanda in teoria zborului | 08.04.2024 | 16 | C11-08 | 4-12 aprilie 2024 |
Lungu Mihai Aureliu | Sisteme optimale de conducere a zborului | 08.04.2024 | 16 | C11-08 | 4-12 aprilie 2024 |
Lungu Mihai Aureliu | Sisteme optimale de conducere a zborului-proiect | 08.04.2024 | 16 | C11-08 | 4-12 aprilie 2024 |
Lungu Mihai Aureliu | Controlul automat al zborului aeronavelor la aterizare | 08.04.2024 | 16 | C11-08 | 4-12 aprilie 2024 |
Lungu Mihai Aureliu | Echipamente si sisteme giroscopice II | 08.04.2024 | 18 | C11-08 | 4-12 aprilie 2024 |
Lungu Mihai Aureliu | Sisteme de estimare a starii aparatelor de zbor | 08.04.2024 | 18 | C11-08 | 4-12 aprilie 2024 |
Lungu Mihai Aureliu | Automatizarea aparatelor de zbor II | 09.04.2024 | 10 | C11-311 | 4-12 aprilie 2024 |
Lungu Mihai Aureliu | Sisteme adaptive cu retele neuronale pentru conducerea zborului | 09.04.2024 | 10 | C11-311 | 4-12 aprilie 2024 |
Lungu Mihai Aureliu | Sisteme de conducere a zborului II | 09.04.2024 | 12 | C11-311 | 4-12 aprilie 2024 |
Lungu Mihai Aureliu | Sisteme giroscopice complexe de orientare, stabilizare si control | 09.04.2024 | 12 | C11-311 | 4-12 aprilie 2024 |
Lungu Mihai Aureliu | Sisteme de conducere a zborului I | 09.04.2024 | 16 | C11-309 | 4-12 aprilie 2024 |
Lungu Mihai Aureliu | Sisteme de conducere a zborului I-proiect | 09.04.2024 | 16 | C11-309 | 4-12 aprilie 2024 |
Stanescu Dan Gabriel | Teoria campului electromagnetic | 11.04.2024 | 10 | C11, sala 205, grupele EM, EM_FR, IAE | 4-12 aprilie 2024 |
Stanescu Dan Gabriel | Teoria circuitelor electrice | 11.04.2024 | 12 | C11, sala 205, grupele EM, EM_FR, IAE | 4-12 aprilie 2024 |
Stanescu Dan Gabriel | Practica de specialitate | 11.04.2024 | 10 | C11, sala 205, an II IEC | 4-12 aprilie 2024 |
Stanescu Dan Gabriel | Electrotehnologii | 04.04.2024 | 10 | C11, sala 205, specializarea IEC | 4-12 aprilie 2024 |
Stanescu Dan Gabriel | Instrumentatie virtuala în ingineria electrica | 04.04.2024 | 12 | C11, sala 205, specializarrea IEC | 4-12 aprilie 2024 |
Stanescu Dan Gabriel | Bazele electrotehnicii | 11.04.2024 | 11 | C11, sala 205, specializarrea IEC | 4-12 aprilie 2024 |
Stanescu Dan Gabriel | Traductoare, interfete si achizitii de date | 11.04.2024 | 13 | C11, sala 205, specializarrea IEC | 4-12 aprilie 2024 |
Stanescu Dan Gabriel | Sisteme de achizitii de date pentru calitatea energiei electrice si compatibilitate electromagnetica | 11.04.2024 | 16 | C11, sala 10, specializarea CECESE | 4-12 aprilie 2024 |
Stanescu Dan Gabriel | Metoda elementului finit in electrotehnica | 04.04.2024 | 13 | C11, sala 205 | 4-12 aprilie 2024 |
Danciu Daniela | Teoria sistemelor si reglaj automat | 10.04.2024 | 10 | Fac.Sport sala SP3,IEC,ISE,EIA | 4-12 aprilie 2024 |
Dragomir Laurentiu | Economie generala | 11.04.2024 | 12 | Sala 005 UCV | 4-12 aprilie 2024 |
Stan-Ivan Felicia Elena | Economie generala | 08.04.2024 | 12 | INCESA, sala 321 | 4-12 aprilie 2024 |
Stan-Ivan Felicia Elena | Tehnologia materialelor | 08.04.2024 | 12 | INCESA, sala 321 | 4-12 aprilie 2024 |
Stan-Ivan Felicia Elena | Protectia mediului | 09.04.2024 | 10 | INCESA, sala 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Stan-Ivan Felicia Elena | Drept si legislatie in energetica | 09.04.2024 | 10 | INCESA, sala 113 | 4-12 aprilie 2024 |
Stan-Ivan Felicia Elena | Eficienta energetica si economica | 08.04.2024 | 14 | INCESA, sala 321 | 4-12 aprilie 2024 |
Stan-Ivan Felicia Elena | Finantarea investitiilor energetice | 08.04.2024 | 14 | INCESA, sala 321 | 4-12 aprilie 2024 |
Linca Mihaita | Actionari electrice | 04.04.2024 | 16 | INCESA Sala 101 | 4-12 aprilie 2024 |
Linca Mihaita | Actionari electrice | 12.04.2024 | 10 | INCESA Sala 101 | 4-12 aprilie 2024 |
Linca Mihaita | Masini si actionari electrice II | 04.04.2024 | 16 | INCESA Sala 101 | 4-12 aprilie 2024 |
Linca Mihaita | Masini si actionari electrice II | 12.04.2024 | 10 | INCESA Sala 101 | 4-12 aprilie 2024 |
Linca Mihaita | Analiza valorii | 04.04.2024 | 16 | INCESA Sala 101 | 4-12 aprilie 2024 |
Linca Mihaita | Managementul calitatii | 04.04.2024 | 16 | INCESA Sala 101 | 4-12 aprilie 2024 |
Linca Mihaita | Analiza valorii | 12.04.2024 | 10 | INCESA Sala 101 | 4-12 aprilie 2024 |
Linca Mihaita | Managementul calitatii | 12.04.2024 | 10 | INCESA Sala 101 | 4-12 aprilie 2024 |
Linca Mihaita | Practica de cercetare (196 ore asistate partial) | 04.04.2024 | 16 | INCESA Sala 101 | 4-12 aprilie 2024 |
Neaca Andreea Maria | Electronica analogica | 06.04.2024 | 9 | | 4-12 aprilie 2024 |
Neaca Andreea Maria | Programarea calculatoarelor si limbaje de programare | 06.04.2024 | 9 | | 4-12 aprilie 2024 |
Popescu Paul | Algebra liniara, geometrie analitica si diferentiala | 10.04.2024 | 10 | UCV sala C124 | 4-12 aprilie 2024 |
Alboteanu Ionel Laurentiu | Metode si procedee tehnologice | 08.04.2024 | 9 | Sala 101, INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Alboteanu Ionel Laurentiu | Materiale electrotehnice | 08.04.2004 | 9, EM, IAE | Sala 101, INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Alboteanu Ionel Laurentiu | Instalatii de climatizare | 08.04.2024 | 9 | Sala 101, INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Alboteanu Ionel Laurentiu | Actionari hidraulice si pneumatice | 08.04.2024 | 9 | Sala 101, INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Alboteanu Ionel Laurentiu | Materiale inteligente | 09.04.2024 | 14 | Sala 101, INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Alboteanu Ionel Laurentiu | Tehnologii nepoluante | 09.04.2024 | 14 | Sala 101, INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Petrisor Anca | Arhitectura calculatoarelor | 11.04.2024 | 12, IEC | Căminul 11 | 4-12 aprilie 2024 |
Petrisor Anca | Informatica aplicata | 11.04.2024 | 12, ISE | Căminul 11 | 4-12 aprilie 2024 |
Petrisor Anca | Grafica asistata de calculator II | 11.04.2024 | 12, ISE | Căminul 11 | 4-12 aprilie 2024 |
Petrisor Anca | Baze de date | 11.04.2024 | 12, IEC | Căminul 11 | 4-12 aprilie 2024 |
Petrisor Anca | Ecotehnologii | 11.04.2024 | 12 | Căminul 11 | 4-12 aprilie 2024 |
Petropol Serb Gabriela Dana | Masini electrice II | 04.04.2024 | 10 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Petropol Serb Gabriela Dana | Norme si standarde ecologice în sisteme energetice | 04.04.2024 | 10 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Petropol Serb Gabriela Dana | Convertoare electromecanice performante | 04.04.2024 | 10 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Petropol Serb Gabriela Dana | Certificarea conformitatii | 04.04.2024 | 10 | C11, sala 2 | 4-12 aprilie 2024 |
Ravigan Florin | Transmisii analogice si digitale | 04.04.2024 | 11 | C11-03 | 4-12 aprilie 2024 |
Ravigan Florin | Transmisii de date in sisteme electroenergetice | 09.04.2024 | 15 | C11-03 | 4-12 aprilie 2024 |
Ravigan Florin | Programarea robotilor | 08.04.2024 | 10 | C11-03 | 4-12 aprilie 2024 |
Ravigan Florin | Programare orientata pe obiecte | 10.04.2024 | 10 | C11-03 | 4-12 aprilie 2024 |
Ravigan Florin | Programare orientata pe obiecte-proiect | 10.04.2024 | 10 | C11-03 | 4-12 aprilie 2024 |
Ravigan Florin | Programarea aplicatiilor de timp real | 04.04.2024 | 11 | C11-03 | 4-12 aprilie 2024 |
Subtirelu Gheorghe Eugen | Electronica analogica | 10.04.2024 | 18 | C11, sala 204 | 4-12 aprilie 2024 |
Subtirelu Gheorghe Eugen | Electronica digitala | 10.04.2024 | 18 | C11, sala 204 | 4-12 aprilie 2024 |
Subtirelu Gheorghe Eugen | Sisteme avansate si algoritmi de comanda | 10.04.2024 | 18 | C11, sala 204 | 4-12 aprilie 2024 |
Subtirelu Gheorghe Eugen | Electronia digitala-proiect | 10.04.2024 | 18 | C11 sala 204 | 4-12 aprilie 2024 |
Suru Constantin Vlad | Grafica asistata de calculator I | 04.04.2024 | 10 | C11.205 EM, IAE, EMFR | 4-12 aprilie 2024 |
Suru Constantin Vlad | Modelare si simulare în ingineria electrica | 04.04.2024 | 12 | C11.205 | 4-12 aprilie 2024 |
Suru Constantin Vlad | Grafica asistata de calculator II | 11.04.2024 | 10 | C11.205 EM, IAE, EMFR | 4-12 aprilie 2024 |
Suru Constantin Vlad | Echipamente numerice pentru instalatii electromecanice | 11.04.2024 | 12 | C11.205 | 4-12 aprilie 2024 |
Vladu Ionel Cristian | Programarea calculatoarelor si limbaje de programare 1 | 11.04.2024 | 10 | C11, 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Vladu Ionel Cristian | Informatica aplicata | 11.04.2024 | 10 | C11, 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Vladu Ionel Cristian | Baze de date in ingineria electrica | 11.04.2024 | 10 | C11, 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Vladu Ionel Cristian | Echipamente si sisteme de securizare | 11.04.2024 | 10 | C11, 206 | 4-12 aprilie 2024 |
Nicolae Marian Stefan | Teoria circuitelor electrice I | 09.04.2024 | 12 | C11-10 | 4-12 aprilie 2024 |
Nicolae Marian Stefan | Sisteme cu microprocesoare | 09.04.2024 | 13 | C11-10 | 4-12 aprilie 2024 |
Tigae Cristian | Chimie | 05.04.2024 | 10 | Sala BB309 Fac. De Chimie | 4-12 aprilie 2024 |
Negrea Petre | Grafica asistata de calculator I (Desen tehnic) | 04.04.2024 | 12 | C11-309 | 4-12 aprilie 2024 |
Negrea Petre | Echipamente de bord si navigatie aeriana I | 10.04.2024 | 12 | C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Negrea Petre | Echipamente de bord si navigatie aeriana I-proiect | 10.04.2023 | 12 | C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Negrea Petre | Echipamente de bord si navigatie aeriana II | 10.04.2023 | 12 | C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Negrea Petre | Teoria si constructia aparatelor de bord-proiect | 10.04.2023 | 12 | C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Negrea Petre | Senzori si traductoare miniaturizate pentru aplicatii aerospatiale | 04.04.2024 | 12 | C11-309 | 4-12 aprilie 2024 |
Negrea Petre | Sisteme de navigatie aerospatiala | 04.04.2024 | 12 | C11-309 | 4-12 aprilie 2024 |
Negrea Petre | Mecanica II (Mecanica zborului spatial) | 11.04.2024 | 10 | C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Negrea Petre | Mecanica aeronavelor (Constructia structurilor aeronautice) | 11.04.2024 | 10 | C11-05 | 4-12 aprilie 2024 |
Sirbu Mirela | Management | 10.04.2024 | 16 | UCV sala 233A | 4-12 aprilie 2024 |
Ciocanescu Daniel | Educatie fizica si sport | 05.04.2024 | 10 | Fac. De Drept | 4-12 aprilie 2024 |
Florea Aurelia | Metode numerice | 12.04.2024 | 12 | UCV sala 502 | 4-12 aprilie 2024 |
Grigorie Laura | Mecanica | 09.04.2024 | 10 | ISE+EIA Fac.Mecanică, BA128 | 4-12 aprilie 2024 |
Marcu Diana | Limba engleza | 12.04.2024 | 12 | Fac. de Mecanica - BA206 | 4-12 aprilie 2024 |
Buzatu Gabriel-Cosmin | Protectii in sisteme electroenergetice | 08.04.2024 | 17 | INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Buzatu Gabriel-Cosmin | Retele electrice II-proiect | 08.04.2024 | 18 | INCESA | 4-12 aprilie 2024 |
Temereanca Laurentiu | Analiza matematica I | 09.04.2024 | 12 | TCM sala BA206 | 4-12 aprilie 2024 |
Temereanca Laurentiu | Analiza matematica II | 09.04.2024 | 14 | TCM sala BA206 | 4-12 aprilie 2024 |
Marinescu Gabriel Catalin | Desen tehnic | 04.04.2024 | 9 | Sala BA 205 Fac. Mecanica | 4-12 aprilie 2024 |
Stinga Florin | Teoria sistemelor si reglaj automat | 05.04.2024 | 16 | sala C11 Sala 103 | 4-12 aprilie 2024 |
Craciunoiu Efrim Claudia | Sisteme de conducere a zborului I-proiect | 09.04.2024 | 12 | C11, sala 309 | 4-12 aprilie 2024 |